top of page
Communicating.
Coaching. Cooking.

 

 

Apmācību programma ietver komandas veidošanas treniņus reālā kontekstā: kopīgā ēdienu gatavošanas procesā. Gatavosim kopā, jo ēdiens var būt arī māksla un kaisle, pat biznesa ideja un menedžmenta uzdevums!

Bet pirms došanās uz virtuvi dalībnieki ir aicināti piedalīties nodarbībās komunikācijas un līderības prasmes veicināšanā.

Dalība programmā ir lieliska iespēja stiprināt komandas vērtības, apzināt lēmumu pieņemšanas procesus, veicināt radošumu, sadarbību un savstarpējo atbalstu. 

Mentālais fitness
mentalfitness.jpg

Apmācību programma paredzēta vecāka gada gājuma cilvēkiem un ietver radošas un lietderīgas brīvā laika aktivitātes, kas veicina mentālas spējas un mazina sociālās atstumtības risku.

Veselības veicināšanas programma ģimenēm
Jaunā ģimene kā jauns uzņēmums: veiksmes stratēģija

Apmācību programma paredzēta jaunajiem vecākiem – gan māmiņām, gan tētiem – un visiem, kas plāno veidot ģimeni. Izglītojošās – konsultatīvās nodarbībās tiek stāstīts par veiksmīgu, harmonisku attiecību veidošanu, konfliktu risināšanu un biznesa domāšanu ģimenes dzīvē.

Apmācību programma ir veltīta pieaugušajiem un skolas izglītojošajam personālam.

Tās galvenais uzdevums ir dalībnieku dzīves stila izvērtēšana un individuālās veselības veicināšanas stratēģijas izstrādāšana.

Programmas saturs ir balstīts uz veselības veicināšanas modeļa, kas ietver fiziskās aktivitātēs, uzturu un  atpūtu. 

Apmācību beigās dalībnieki paši būs sava veselīgā dzīvesveida veidotāji un būs sagatavojušies tam, lai palīdzētu citiem cilvēkiem dzīvot veselīgi. 

bottom of page